Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. Hisar Sok. No 4/A Merkez/RİZE
44 44 963
info@zafermedikal.com.tr
"En iyisi için sizinle"
533 595 2140

MR

FujiFilm MR sistemlerinde hasta odaklı yaklaşımı yanında mükemmel görüntü kalitesi sunan açık ve kapalı MR sistemlerine sahiptir.

Echelon Oval

FUJIFILM’nin geniş kapalı MR’ı Echelon OVAL; hastalara konfor sunarken, görüntü kalitesinin üstünlüğü ve yüksek performanslı uygulamaları ile uzmanlara yepyeni bir operasyonel deneyim sağlıyor.

Yatayda 74 cm oval çapı ile 1.5T kapalı MR sistemleri arasında en geniş gantri açıklığına sahiptir.

Echelon Smart

FUJIFILM’nin tescilli teknolojisine dayanan bu sistem, mükemmel görüntü kalitesi ve üstün kurulum esnekliği sağlayarak 1.5T MR sistemlerinin potansiyelini artırmıştır.

ECHELON Smart, sadece yüksek çözünürlüklü görüntüleme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm anatomik bölgelerde sessiz çekim kabiliyeti sayesinde hastalar için konforlu benzersiz bir deneyim sunar.

OASIS

* Oasis 1.2T MR sistemi, teşhis için hasta odaklı yüksek bir standart belirlemektedir. Oasis’in gantrisinin tamamen açık mimarisi, gelişmiş mıknatıs tasarımı ve Zenith RF Teknolojisi yüksek performanslı görüntülemede benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Eşsiz hasta konforu, hızlı iş akışı, son teknoloji klinik yetenekler ve % 99 up-time süresi garantisi sunan Oasis 1.2T MR, engelsiz görüntüleme açısı ve yüksek hareket kabiliyetine sahip hasta masasıyla, görüntülemesi en zor hastalarda dahi güvenlik, performans ve verimden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Aperto Lucent Plus

Yeni piyasaya sürülen APERTO Lucent Plus Açık MRI sistemimiz, her tür hasta için kolay erişim ve rahatlatıcı bir ortam ile iyileştirilmiş bir çekim deneyimi sunar. APERTO Lucent Plus’ın açık tasarımı, ferah bir his ve rahat bir hasta deneyimi için benzersiz 320° açık bir görüş sunar.

AIRIS Vento PLUS

AIRIS Vento Plus Açık MRG, size hasta merkezli bir tasarıma sahip uygun fiyatlı bir sistem sunar.

Yeni piyasaya sürülen AIRIS Vento Plus Açık MRI sistemimiz, her tür hasta için kolay erişim ve rahatlatıcı bir ortam ile iyileştirilmiş bir çekim deneyimi sunar. AIRIS Vento Plus’ın açık tasarımı, ferah bir his ve rahat bir hasta deneyimi için benzersiz bir 280° lik açık görüş sunar.