Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. Hisar Sok. No 4/A Merkez/RİZE
44 44 963
info@zafermedikal.com.tr
"En iyisi için sizinle"
533 595 2140

İşlemci & Işık Kaynakları ve Görüntü Analiz Sistemi

CAD EYE  Görüntü analiz Sistemi, CAD EYE EX-1 donanımı ile birlikte sunulmaktadır.

CAD EYE, Fujifilm’in Tokyo merkezinde bulunan ve Fujifilm endoskopi sistemlerinin muazzam miktarda klinik görüntülerini işleyen güçlü bir süper bilgisayarla geliştirildi. Sonuç olarak Fujifilm ELUXEO sistemiyle uyumu özelleştirilmiş bir görüntü algılama ve karakterizasyon desteğidir.

Eluxeo 7000 Görüntüleme Sistemi

İşlemci: EluxeoVP7000

Işık Kaynağı: EluxeoBL7000

ELUXEO™ video işlemcisi VP-7000, yenilikçi 4-LED aydınlatma sistemi ve yenilikçi görselleştirme modları LCI ve BLI ile birlikte Fujifilm’in geniş kapsam yelpazesinin sağladığı birçok özelliği kullanmanıza olanak tanır. 600 ve 500 serisi skoplara da uyumludur. İşlemci, monitörde tam HD olarak görüntülenen yüksek kaliteli görüntüler ve videolar oluşturur. Veri depolama için otomatik yedekleme modu entegre edilmiştir ve işlemci ayrıca DICOM uyumludur.

Eluxeo Lite EP-6000 Processor

ELUXEO™ Lite EP-6000, güvenilir 3-LED ışık kaynağını Fujifilm’in geniş dürbün yelpazesi tarafından sağlanan birçok özelliği kullanmanıza olanak tanıyan bir işlemciyle birleştirir. 700 serisi ile birlikte yenilikçi görselleştirme modları LCI (Bağlantılı Renkli Görüntüleme) ve BLI (Mavi Işık Görüntüleme) mevcuttur. Uzun ömürlü ekonomik LED lambaların kullanılması nedeniyle bu sistem çok çevre dostudur. 600 ve 500 serisi skoplara da uyumludur. ELUXEO™ Lite EP-6000, monitörde tam HD olarak görüntülenen kaliteli görüntüler ve videolar oluşturur. Veri depolama için otomatik yedekleme modu entegre edilmiştir ve işlemci ayrıca DICOM uyumludur

EXP-3500HD Görüntüleme Sistemi

İşlemci: 3500 HD Processor

Işık Kaynağı: 4450 Light Source

Gelişmiş görüntü işleme teknolojisine sahip EPX-3500HD, endoskopik tanı ve tedavileri kolaylaştırır. Yapı iyileştirme (FICE), otomatik ışık kontrolü ve Bulanıklık Önleme gibi üstün işlevleri kullanarak net görüntüler sağlar. EPX-3500HD, 500 ve 600 serisi endoskoplarımızın tamamıyla uyumludur. Görüntü işleme ile endoskopik görüntülerin renk tonunu iyileştiren üç FICE modeli önceden tanımlanmıştır ve kapsam değiştirme düğmesine basılarak kolayca çalıştırılabilir. Bulanıklık Önleme işlevi sayesinde, çekilen tüm görüntüler son derece keskin ayrıntılarla belgelenir. Arşivleme aşamasında, video işlemcisi otomatik olarak en temiz görüntüyü seçer ve kaydeder.

SU-1 EUS / EBUS Processor

Fujifilm ultrasonografi işlemcisi SU-1, yüksek çözünürlüklü B Modu da dahil olmak üzere çeşitli görüntüleme modlarıyla doğru tanıları desteklemek amacıyla tescilli görüntü işleme teknolojisiyle donatılmıştır. Ultrasonik video endoskoplar EG-580UR (radial scan) ve EG-580UT (curved linear array scan) ile birlikte kullanılan kompakt SU-1 sistemi, çok çeşitli ultrasonografi prosedürlerini destekler.