Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. Hisar Sok. No 4/A Merkez/RİZE
44 44 963
info@zafermedikal.com.tr
"En iyisi için sizinle"
533 595 2140

Digital Radyografi & Fluroscopy

FujiFilm digital röntgen cihazları gelişmiş teknik özellikleri, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen seçenekleri ile çözümler üretmektedir. Tavan ve yer statifli seçenekler, ergonomik yapıları sayesinde sıkışık alanlarda da kurulum sağlanabilmektedir.

FDR Visionary Suite

Sistem, röntgen tüpünü otomatik olarak konumuna getiren bir otomatik konumlandırma işlevine sahiptir. Görüntü kılavuz menüsünden konumları önceden ayarlamak ve geri yüklemek mümkündür.

 

Otomatik izleme işlevi; panel ve X ışını tüpünü otomatik olarak hizalar, böylece hastayı konumlandırma ve bakım işlemlerine odaklanmak mümkündür. Otomatik ve manuel fonksiyonlar arasında geçiş yapılarak konumlandırma basitleştirilebilir, bu da operatörün tam kontrole sahip olmaya devam etmesini sağlar.

FDR Smart F

Ergonomik tasarımlı zemine monte tüp standı, teknoloji uzmanına daha hızlı ve daha verimli bir iş akışı için daha hafif ve daha kesintisiz hareket imkanı sunar.

 

4 yönlü yüzer masa üstü (2.200 mm uzunluk × 750 mm genişlik) ve 6 yönlü yükseltme masası (2.200 mm uzunluk × 810 mm genişlik) arasında seçim yapılabilir. Her iki masa da 300 kg taşıyabilir ve böylece her şekil ve boydaki hasta için son derece esneklik sağlar.

 

Dikey statif, manuel olarak yatırılabilen stantdı ile daha fazla esneklik sağlar.

FDR Smart X

* Çok işlevli ve üstün kaliteli çözümler sunan, çeşitli konfigürasyonlara sahip bir röntgen sistemidir.

* Sistem Tarzı Seçenekleri ile Esnek Çözüm (Zemin / Tavan) sunmaktadır.

* Gelişmiş özellikleri ve yüksek görüntü kalitesi ile Fujifilm’in en yeni D-EVO II serisi DR panelleri ile uyumludur. Ayrıca FDR Smart X için CR kaseti ve F/S kaseti de mevcuttur.

FDX Visionary-RF Premium Sistemi             EN

 

Radyography & Fluroscopy

* Yüksek çözünürlüklü, 43×43 dinamik sensör, Pixel 140µm, 16-bit imaj, 30 imaj/sn

* Masada motorla +/- 90° ayarlanabilir eğim,

* 240 x 85 cm tabla, +/- 45° tilt,

* Kullanıcı tarafından seçilebilen 110 cm ila 180 cm arasında bir SID.

* 66 kW HF generatör, +/- 180° hareket.