Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. Hisar Sok. No 4/A Merkez/RİZE
44 44 963
info@zafermedikal.com.tr
"En iyisi için sizinle"
533 595 2140

Anestezi Cihazları

Perzeus

Ameliyathanedeki iş akışınızı optimize etmek için tüm dünyadan uzmanlarla birlikte geliştirilmiş öncü bir anestezi ekipmanı konseptinde, benzersiz ventilatör teknolojisini, en yeni ergonomi ve sistem entegrasyonu yaklaşımlarıyla birleştirmenize olanak tanır.

VaporView seçeneği (ve Vapor 3000/D-Vapor 3000) ile birlikte kullanıldığında Perseus A500, gelişmiş oksijen ve anestezik ajan seviyesi ve MAC tahmin teknolojisi sunar. Bu da düşük ve asgari akışlı anesteziyi daha sezgisel bir biçimde yönetmenizi sağlar.

Atlan

Kapsamlı klinik özellikler seti ve kanıtlanmış ventilasyon kalitesiyle Atlan, tüm hastalar ve cerrahi prosedürler için ideal anestezi iş istasyonudur.

Diğer özelliklerin yanı sıra, YBÜ kalitesinde ventilasyon performansı standart olarak sunulur ve spontan solunum için yüksek tetikleme hassasiyeti, aktif PEEP ve hassas tidal hacim beslemesi (hatta taze gaz akışından bağımsız olarak) sağlanır.

Primus

Anestezi iş istasyonlarında yüksek standart, yüksek performans, verimlilik, dayanıklılık ve tabi ki güvenlik seviyelerinin en iyisini test edin.

 

Primus®, E-Vent® plus yüksek hızlı elektronik pistonlu ventilatör ile sürücü gaz ihtiyacını ortadan kaldırırken, aynı zamanda YBÜ ventilatörlerindeki gibi tepe akışını sağlar. Tam kapsamlı hacim ve basınç modları, gelişmiş monitörizasyon, ekonometre kullanımı ile güvenli ve rahat çalışma sunmaktadır.

FabiusGS

Fabius® GS Premium, kullanımı kolay, yüksek verimli bir anestezi iş istasyonudur.

Güçlü ve hassas bir E-vent pistonlu ventilatör; ICU benzeri ventilasyon performansı sağlayan bir teknolojidir ve sürücü gaza ihtiyaç duymaz. Merkezi gaz beslemesinde bir sorun oluşsa dahi, diğer Draeger anestezi cihazları gibi, geçici olarak otomatik ventilasyona devam etmenizi sağlayacaktır.

Hacim kontrolü, basınç kontrolü, basınç desteği (PS) ve SIMV/PS ventilasyon modları desteklenir, düşük akışlı ventilasyon, kompakt solunum sistemi ve opsiyonel ısıtıcı özellikleriyle çok uygun bir seçimdir.

FabiusPlusXL

Kaliteli ventilasyonu, kullanım ve bakım kolaylığını, açık mimarinin sunduğu genişletme olanaklarıyla birleştirin. Dräger Fabius Plus cihazınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok çeşitli opsiyonlar ve aksesuarlarla donatabilirsiniz.

Hem yetişkin hem de pediatrik hastaların tedavisine uygundur. Fabius Plus size tüm önemli ventilasyon modlarını sağlar ve iki vaporizatörle donatılabilir. Özellikle düşük akışlı anestezi için tasarlanmış harici kompakt solunum sistemi (COSY) çok az sayıda parçadan oluşur ve temizleme için hızla sökülebilir.

FabiusMRI

Özel olarak MRI ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanan Fabius® MRI anestezi sistemindeki modern ventilasyon özelliği ile MRI ünitenizin tanısal özelliklerini geliştirin.

40 mTesla veya 400 Gauss’a kadar alan kuvveti değerlerine uygunluğuna dair sertifikası vardır. Bu sayede, 1,5 ve hatta 3 Tesla MRI sistemleriyle güvenilir ventilasyon sağlar.

Dräger Fabius® MRI, sürücü gaz gerektirmeyen servo kontrollü pistonlu bir ventilatör kullanır. Piston, geleneksel körüklü ventilatörden daha yüksek inspiratuar akış değerleri ve daha doğru hacim verilmesini sağlar.